info@konrev.se Boka rådgivning 031-68 00 80

Om oss

Kontakta oss gärna för ett möte eller om du önskar mer information om hur vi kan hjälpa just dig eller ditt företag med långsiktig ekonomisk planering.


Konrev
Adress: Skalldalsvägen 18, 436 52 Hovås
Tel:  031-68 00 80
Fax: 031-68 35 88
E-post: info@konrev.se

 



Namn
Telefonnummer
E-post
Björn Börjesson

Verkställande Direktör, Auktoriserad Revisor


bjorn@konrev.se 031-68 00 81 0708-14 91 51

Per Norberg

Godkänd revisor

per@konrev.se 031-68 00 82 0705-21 11 35


Karin Niklasson

Revisor

karin@konrev.se 031-68 00 86 0735-10 14 52


Erik Göransson Milton

Revisor

erik@konrev.se 031-68 00 89  


Else-Maj Haarala

Sekreterare, Receptionist

elsemaj@konrev.se 031-68 00 80


Helén Jonasson

Byråansvarig redovisning, auktoriserad redovisningskonsult


helen@rrvab.se          Tele: 031-68 03 31
Carina Flatau

Byråansvarig redovisning, auktoriserad redovisningskonsult


carina@rrvab.se          Tele: 031-68 03 32


Anna Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult

anna@rrvab.se Tele: 031-68 03 36

Camilla Karlsson

Redovisningskonsult

camilla@rrvab.se          Tele: 031-68 03 38 
Christina Jansson

Redovisningskonsult

christina.jansson@konrev.se Tele: 031-68 03 35 
Christina Thörning

Redovisningskonsult

christina@rrvab.se          Tele: 031- 68 03 33 
Susanne Levander

Redovisningskonsult

susanne@rrvab.se Tele: 031-68 03 37

Åsa Bergström

Redovisningskonsult

asa@rrvab.se           Tele: 031-68 03 34
Visa all personal
Ny kategori..


KONREV, Skalldalsvägen 18, 436 52 Hovås - info@konrev.se - Telefon 031-68 00 80 - Fax 031-68 35 88


Producerad av Mild Media
Cookies